Phant Sauvignon Blanc

350,-
Lehké bílé, suché, aromatické víno s příjemnou kyselinkou, která po každém doušku zanechává v ústech osvěžující dojem. V chuti jsou zřetelné tóny zeleného jablka a fíku. Ve vůni dominují bylinky. Vhodné k pečenému kuřeti, uzenému lososu nebo plodům moře.  
   
Phant Chenin Blanc 350,-
Bílé suché, vyvážené, velmi dobře pitelné víno. V jeho chuti převažují výrazné tóny tropického ovoce a také melounu, které při doznívání přecházejí až k odstínům jablek či hrušek. Vhodné ke kuřecím či rybím jídlům.  
   
Phant Muscat d’Alexandrie 350,-
Bílé polosladké, hebké víno s aroma muškátu a lučních bylin. V chuti převažují vyzrálé hrozny nebo ananas. Toto víno vyniká dlouhým chuťovým dozníváním. Hodí se k samostatnému popíjení nebo ostrým pokrmům.  
   
Phant Shiraz  350,-
Červené suché komplexní víno, které vyniká zářivě rubínovou barvou a v chuti jej charakterizují zralé švestky a brusinky. Jde o vyvážené a dobře pitelné víno. Hodí se k uzeninám či k ostřeji kořeněným pokrmům.  
   
Phant Rose 350,-
Suché, svěží, čerstvé, polosuché růžové víno odrůdy Pinotage. V jeho chuti dominují tóny jahod, třešní a melounu, které při doznívání přecházejí do chutí lesního ovoce. Toto víno se hodí jak k samotnému vychutnávání, tak i k lehkým rybím pokrmům či k mořským plodům.  
   
Indické víno 450,-
Tradiční víno dovážené přímo z Indie.